Kamerové Systémy

Specializujeme se na kompletní dodávky spolehlivých kamerových systémů řešených na míru, s kterými získáte dokonalý a rychlý přehled o situaci ve střeženém místě. Správným výběrem prvků zajistíme dobré záběry a pohodlnou obsluhu systému přes internet. Nezapomínáme i na věci související, například na ochranu zařízení proti výpadku elektřiny, přepětí v síti atd.

Návrh Kamerového Systému

Kvalitní kamerový systém se neobejde bez návrhu, ve kterém jsou specifikovány použité prvky, umístění, záběry kamer, funkce a samozřejmě orientační cena celku.

rozmisteni-kamerr

Každá naše instalace je jedinečná, neprodáváme univerzální kamerové sety. Jednotlivé prvky pečlivě vybíráme podle požadavků na co nejlepší záběr a další užitečné funkce. Jelikož je návrh a zaměření objektu časově naročné a obsahuje naše know-how je zpoplatněn cenou 1000 Kč u menších objektů. V případě instalace je cena za návrh odečtena z celkové ceny díla.

Instalace

 • Nainstalujeme kompletní systém
 • Instalujeme i na těžko dostupných místech, jsme připraveni na výškové práce a práce z vyskokozdvižných zařízení.
 • Pokud je to nutné přizpůsobíme čas dle požadavku zákazníka.
 • Seznámíme Vás s obsluhou.

Servis a údržba

Naše i stávající systémy udržujeme v chodu. Předem naplánujeme údržbu, při které jsou měněny komponenty, kterým končí jejich životnost zejména paměťová uložiště HDD, čištění kamerových krytů a celková kontrola.

Máte již kamerový systém, který potřebuje rozšířit či nahradit kamery za nové? Nefunguje vše tak jak by mělo? Kontaktujte nás a objednejte si výjezd technika.

Provádíme:

 • Diagnostiku závad a opravy kamerových systémů
 • Výměny kamer za nové s vysokým rozlišením
 • Vylepšení nočních záběrů pomocí přídavných IR reflektorů
 • Výměny vadných HDD
 • Rozšíření nahrávací paměti
 • Odstranění softwarových problémů

Vlastní výroba

Za dobu působení jsme nabrali zkušenosti, které nás posouvají dál v řešení nejrůznějších problémů spojených s umístěním a ochranou kamer proti poškození. Často potřebujeme vyrobit vlastní držáky či instalovat kamery na těžko dostupná místa.

lubna-3

Nastavení systému

Nenecháváme nastavení ve výrobních (často nevhodných) hodnotách. Snažíme se naplno využít všech funkcí kamer a nahrávacích zařízení, pomocí kterých získáte lepší obraz, prodloužíte nahrávací čas a snížíte potřebná data přenesená na vaše mobilní zařízení během živého náhledu. Nevyčerpáte tak své datové limity od mobilního operátora.

Mezi nové nadstandardní funkce kamer či recorderu patří:

 • Detekce tváří
 • Počítání průchodu osob
 • Detekce průhodů

Technická podpora

Snažíme se šetřit Váš i náš čas výběrem produktů od ověřených dodavatelů, s kterými máme dobré zkušenosti. V případě nestandardního chování zařízení je pak možné zajistit nový firmware od dodavatele, který vše řeší přímo s výrobci.

Naši zákaznici

Agip ČR od roku 2002 jsme zajištovali instalace a servis kamerových systémů pro čerpací stanice Agip po celé České republice. Tuto činnost jsme vykonávali až do doby prodeje čerpacích stanic společnosti MOL.

agip

více v referencích


Partneři

Jsme proškoleni přímo dodavateli

kamery_loga


Video verifikace

Jsme certifikovanou montážní firmou výrobků Jablotron. Kamerové systémy instalujeme jako doplněk zabezpečovacích systémů. Tato kombinace v případě připojení na pult centrální ochrany zvyšuje Vaše pohodlí a bezpečnost Vašeho majetku před narušením. Bezpečnostní agentura střeží Váš objekt a v případě narušení  zasílá na místo zásahovou hlídku, která v případě nutnosti zajistí narušitele.

Tato nová služba umožňuje agentuře v případě poplachu přístoupit k záznamu z kamer. Po vyhodnocení má tak navíc možnost ihned informovat Policii či záchranné složky.

kolo_kamery

Kamerové systémy


Kontaktujte nás

GSM: +420 603 173 065

Tel.: 272 655 678

E-mail: alseko@alseko.cz